Vitajte

REŠTAURÁCIA

Ponúkame vám zmes tradičnej tureckej a medzinárodnej kuchyne na raňajkách, tak ako aj na obede a večeri. Počas dvoch tématických večerov a show, ktorými spestríme vašu dovolenku, vám upravíme čas na podávanie jedál s našimi službami v snack bare a polnočnou polievkou. Zatiaľ vám spríjemníme váš čas na kávu-čaj s domácimi koláčikmi.

Kde sa harmonizuje klasický a pohodový štýl s modernými črtami, my sprostredkujeme až 600 miest pre hostí, zložených z troch lóží a našej otvorenej reštaurácii (v závislosti od počasia).

BARY

  Lobby Bar : otvorený medzi 10:00 – 24:00

  Terasový Bar : otvorený medzi 10:00 – 02:00

  Bar pri bazéne : otvorený medzi 10:00 – 24:00

  Vaše prázdninové potešenie bude úplné s obsluhou nápojov až k vášmu stolu v našom lobby bare a v našom terasovom bare a bare pri bazéne (v závislosti od počasia).

BAZÉN - PLÁŽ

  Náš krytý a vonkajší bazén sú vám k dispozícii počas štyroch ročných období tak ako aj detské bazény, v ktorých musí byť zabezpečený dohľad rodičov.

  Ležadlá a slnečníky na Kleopatrinej pláži (špeciálne miesto pre našich hostí) môže byť zapožičané za zľavnenú cenu.

  *Hotel neposkytuje plážové a bazénové osušky.

ZÁBAVA - ŠPORT

  Naše každodenné animačné predstavenia, ihrisko pre našich malých hostí v mini klube a show, ktorú vám ponúkame dvakrát týždenne vám ponúknu dostatok možností ako stráviť čas na vašej dovolenke.

  Pre všetkých našich hostí, ktorí tvrdia “dovolenka je na zábavu”, naše oddelenie zábavy organizuje každú noc disko výlety vrátane transféru na rôzne diskotéky v Alanyi.

  Pre všetky športové nápady ponúkame motorizované a nemotorizované vodné športy pred našim hotelom (v závislosti na počasí), tak ako futbal, basketbal a volejbal vo vzdialenosti približne 1 kilometer od hotela.

ORGANIZÁCIA - STRETNUTÍ

  Naša konferenčná miestnosť s kapacitou 70 ľudí je sprístupnená počas celého roka. Naše oddelenie pre styk s verejnosťou vám bude k dispozícii a s radosťou vám odpovie na vaše otázky.

  Existujúce zariadenie :
  - Zvukový systém
  - Mikrofon
  - İnternet
  - prenosné tabule
  - DVD prehrávač
  - Hudobný systém
  - Laserové ukazovadlo
  - Projektor
  - A tlačiareň

NÁKUPY

  S foto službami, tetovaním, piercingom a zlatníctvom priamo v hoteli a tiež Burger King-om, obchodom, butikmi, holičom, optikou, obchodom s kabelkami a bižutériou, ktoré sa nachádzajú na nákupnom móle, uspokojíme všetky vaše nákupné a módne potreby. Taktiež v určených dňoch pozdĺž plážovej ulice blízko nášho hotela môžete navštíviť pouličný bazár s textilom a jedlom.

Online Rezervasyon