Powitanie

Restauracja

Oferujemy niezwykłe połączenie tradycyjnej kuchni tureckiej i potraw międzynarodowych, zarówno podczas śniadania w formie bufetu, jak przy okazji lunchu oraz kolacji. W przerwie pomiędzy tradycyjnymi posiłkami zaskoczymy Państwa dodatkowymi usługami – proponujemy snack bar, domowej roboty wypieki, które umilą każdą rozmowę przy kawie czy herbacie.

Na koniec zapraszamy na nocną zupę. Restauracja posiada części zlokalizowane wewnątrz budynku, można także korzystać z części położonej na zewnątrz (zależnie od warunków atmosferycznych).

Uprzyjemnimy Państwa pobyt dwoma pokazami lub animacjami wieczornymi. W hotelu, który jest połączeniem elegancji, wygody, a jednocześnie nowoczesnego stylu, gościmy jednocześnie do 600 osób.

Bary

  Bar w lobby jest czynny przez całą dobę : 10:00 - 24:00

  Bar na tarasie zapewnia napoje w godzinach : 10:00 - 02:00

  Bar przy basenie zaprasza między godziną : 10:00 - 24:00

  Ukoronowaniem przyjemności płynącej z wypoczynku może być drink przyniesiony przez kelnera. Oddajemy do dyspozycji naszych gości bary: w lobby, przy basenie oraz na tarasie (czynne zależnie od warunków atmosferycznych).

BASEN-PLAŻA

  Zachęcamy do korzystania z naszych basenów: wewnętrznego oraz zewnętrznego (czynnych przez cały rok), a także basenu dla najmłodszych (którzy korzystają z jego uroków pod okiem rodziców).

  Oferujemy wypożyczenie leżaków i parasoli na Plaży Kleopatry (w części przeznaczonej dla naszych gości) w obniżonych cenach.

  *Hotel nie zapewnia ręczników plażowych.

ROZRYWKA - SPORT

  Animacje dzienne, mini club czyli strefa dla dzieci oraz wieczorne pokazy odbywające się dwa razy w tygodniu zachęcają do uczestnictwa.

  Osobom, dla których celem wakacji jest zabawa, proponujemy wizyty w najlepszych klubach Alanii, zorganizowane każdego wieczoru przez nasz zespół animatorów.

  Entuzjastom sportu oferujemy różne formy sportów wodnych naprzeciw hotelu (zależnie od warunków atmosferycznych), a także piłkę nożną, koszykówkę oraz siatkówkę (w odległości 1km).

ORGANIZACJA SPOTKAŃ

  Dysponujemy salą konferencyjną na 70 osób, czynną przez cały rok. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania z Państwa strony.

  Dostępne wyposażenie :
  - system dźwiękowy
  - Mikrofon
  - İnternet
  - przenośna konsola
  - odtwarzacz
  - system odtwarzania dźwięku
  - wskaźnik laserowy
  - projektor
  - drukarka

ZAKUPY

  W hotelu zapewniamy usługi fotograficzne, studio tatuażu i kolczykowania, usługi jubilerskie, do Państwa dyspozycji są także Burger King, market, butik, fryzjer, sklep optyczny, sklep z torbami i biżuterią. Nasza bogata oferta spełni wszelkie wymagania. Można udać się także do pobliskich sklepów usytuowanych przy ulicy wzdłuż plaży.

Online Rezervasyon