laukiamas

RESTORANAS

Mes Jums kviečiame gardžiuotis tradicinės Turkiškos virtuvės įvairove, bei tarptautinio skonio patiekalais pusryčių, pietų ir vakarienės bufetuose.

Kol Jūsų atostogų du vakarus linksmins teminės nakties programos ir šou, mes savo įprastinius patiekalus paįvairinom pridėdami užkandžių barą ir naktinę sriubą. Taip pat kavos-arbatos laiku siūloma mėgautis namų gamybos sausauniais ir tortais. Ten, kur klasiškas ir patogus stilius susijungia su modernios harmonijos bruožais mes esame pasiruošę priimti iki 600 svečių tryjose atskirose ložėse, bei atviroje restorano dalyje(priklausomai nuo oro sąlygų).

BARAI

  Lobby Baras : dirba tarp 10:00 – 24:00 val.

  Terasos Baras : dirba tarp 10:00 – 02:00 val.

  Baseino Baras : dirba tarp 10:00 – 24:00 val

  Mes tęsiame Jūsų atostogų malonumus siūlydami padavėjų paslaugas užsakant gėrimus prie staliukų iš lobby baro ar terasos baseino baro(priklausomai nuo oro).

BASEINAS - PAPLŪDIMYS

  Mūsų vidaus ir lauko baseinai atviri visus keturis sezonus. Taip pat vaikų baseinas galimas su tėvų priežiūra.

  Gultai deginimuisi ir skėčiai Kleopatros paplūdimyje(speciali vieta mūsų svečiams) yra siūlomi nuomotis su nuolaida.

  *Paplūdimio ir baseino rankšluošių kreiptis prie baseino.

PRAMOGOS - SPORTAS

  Jūsų atostogoms mes siūlome kasdieninius animatorių pasirodymus, žaidimų aikštelę mūsų mažiesiems svečiams mini klube ir šou pasirodymus du kartus per savaite.

  Tiems svečiams, kurie mano jog atostogos – tai nesibaigiančios linksmybės, mūsų pramogų skyrius organizuoja diskotekų turus kiekvieną naktį, įskaitant ir vežimą į Alanijos skirtingas diskotekas.

  O visiems pamišusiems dėl sporto, siūlome automatizuotas ir neautomatizuotas vandens pramogas tiesiai prieš mūsų viešbutų(priklausant nuo oro sąlygų), taip pat futbolą, krepšinį ir tinklinį už maždaug 1km.

ĮRANGA SUSITIKIMAMS - ORGANIZACIJOS

  Mūsų susitikimų salė, talpinanti 70 žmonių,yra atvira ištisus metus. Svečių ryšių skyrius visada pasiruošęs atsakyti į Jūsų klausimus.

  Įranga :
  - Garso sistema
  - Mikrofon
  - İnternetas
  - Nešiojama lenta
  - DVD grotuvas
  - Muzikinė sistema
  - Lazerinis rodiklis
  - Projektorius
  - Spausdintuvas

PARDUOTUVĖS

  Viešbučio prekybos centras siūlo fotografijos, tatuiravimo, auskarų vėrimo ir juvelyrikos paslaugas. Burger King, parduotuvė, kavinė, optikos parduotuvė ir rankinių, bižuterijos parduotuvės patenkins visus apsipsirkinėjimo ir mados poreikius. Taip pat galite aplankyt gatvės tekstilės gaminių parduotuves.

Online Rezervasyon